| Hmotnost | 396 g |
|---|---|
| Rozměry | 216 × 140 × 25 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 176 |
| EAN | 9788072685172 |
| ISBN | 978-80-7268-517-2 |
| Jazyk | česky |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 396 g |
|---|---|
| Rozměry | 216 × 140 × 25 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 176 |
| EAN | 9788072685172 |
| ISBN | 978-80-7268-517-2 |
| Jazyk | česky |
| Vydání | 1. |