| Hmotnost | 808 g |
|---|---|
| Rozměry | 250 × 165 × 28 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 160 |
| EAN | 9781398861282 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-10-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 808 g |
|---|---|
| Rozměry | 250 × 165 × 28 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 160 |
| EAN | 9781398861282 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-10-01 |
| Vydání | 1. |