| Hmotnost | 390 g |
|---|---|
| Rozměry | 247 × 189 × 12 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 152 |
| EAN | 9783125013612 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2017-09-26 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 390 g |
|---|---|
| Rozměry | 247 × 189 × 12 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 152 |
| EAN | 9783125013612 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2017-09-26 |
| Vydání | 1. |