| Hmotnost | 566 g |
|---|---|
| Rozměry | 199 × 130 × 53 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 526 |
| EAN | 9788069096264 |
| Jazyk | rusky |
| Datum uvedení | 2025-09-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 566 g |
|---|---|
| Rozměry | 199 × 130 × 53 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 526 |
| EAN | 9788069096264 |
| Jazyk | rusky |
| Datum uvedení | 2025-09-01 |
| Vydání | 1. |