| Hmotnost | 350 g |
|---|---|
| Rozměry | 201 × 131 × 27 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 9788069096028 |
| Jazyk | rusky |
| Datum uvedení | 2024-01-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 350 g |
|---|---|
| Rozměry | 201 × 131 × 27 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 9788069096028 |
| Jazyk | rusky |
| Datum uvedení | 2024-01-01 |
| Vydání | 1. |