| Hmotnost | 394 g |
|---|---|
| Rozměry | 171 × 106 × 38 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 826 |
| EAN | 9780451531735 |
| ISBN | 978-0-451-53173-5 |
| Jazyk | anglicky |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 394 g |
|---|---|
| Rozměry | 171 × 106 × 38 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 826 |
| EAN | 9780451531735 |
| ISBN | 978-0-451-53173-5 |
| Jazyk | anglicky |
| Vydání | 1. |