| Hmotnost | 256 g |
|---|---|
| Rozměry | 175 × 106 × 32 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 509 |
| EAN | 9780812999136 |
| ISBN | 978-0-8129-9913-6 |
| Jazyk | anglicky |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 256 g |
|---|---|
| Rozměry | 175 × 106 × 32 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 509 |
| EAN | 9780812999136 |
| ISBN | 978-0-8129-9913-6 |
| Jazyk | anglicky |
| Vydání | 1. |