| Hmotnost | 486 g |
|---|---|
| Rozměry | 217 × 146 × 33 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 374 |
| EAN | 9781250333971 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2024-07-09 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 486 g |
|---|---|
| Rozměry | 217 × 146 × 33 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 374 |
| EAN | 9781250333971 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2024-07-09 |
| Vydání | 1. |