| Hmotnost | 246 g |
|---|---|
| Rozměry | 196 × 130 × 24 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 348 |
| EAN | 9780330458337 |
| ISBN | 978-0-3304-5833-7 |
| Jazyk | anglicky |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 246 g |
|---|---|
| Rozměry | 196 × 130 × 24 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 348 |
| EAN | 9780330458337 |
| ISBN | 978-0-3304-5833-7 |
| Jazyk | anglicky |
| Vydání | 1. |