| Hmotnost | 1042 g |
|---|---|
| Rozměry | 236 × 166 × 60 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 870 |
| EAN | 9798217190041 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-09-23 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 1042 g |
|---|---|
| Rozměry | 236 × 166 × 60 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 870 |
| EAN | 9798217190041 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-09-23 |
| Vydání | 1. |