Třetí básnická sbírka Davida Růžičky.
| Hmotnost | 195 g |
|---|---|
| Rozměry | 198 × 125 × 14 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 72 |
| EAN | 9788087378007 |
| ISBN | 978-80-87378-00-7 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2009-11-01 |
| Vydání | 1. |
Třetí básnická sbírka Davida Růžičky.
| Hmotnost | 195 g |
|---|---|
| Rozměry | 198 × 125 × 14 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 72 |
| EAN | 9788087378007 |
| ISBN | 978-80-87378-00-7 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2009-11-01 |
| Vydání | 1. |