| Hmotnost | 286 g |
|---|---|
| Rozměry | 291 × 211 × 8 mm |
| Typ, vazba | Karty |
| Počet stran | 4 |
| EAN | 9781405875486 |
| ISBN | 978-1-4058-7548-6 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2009-03-06 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 286 g |
|---|---|
| Rozměry | 291 × 211 × 8 mm |
| Typ, vazba | Karty |
| Počet stran | 4 |
| EAN | 9781405875486 |
| ISBN | 978-1-4058-7548-6 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2009-03-06 |
| Vydání | 1. |