| Hmotnost | 286 g |
|---|---|
| Rozměry | 298 × 212 × 5 mm |
| Typ, vazba | Karty |
| Počet stran | 4 |
| EAN | 9781405875646 |
| ISBN | 978-1-4058-7564-6 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2009-03-12 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 286 g |
|---|---|
| Rozměry | 298 × 212 × 5 mm |
| Typ, vazba | Karty |
| Počet stran | 4 |
| EAN | 9781405875646 |
| ISBN | 978-1-4058-7564-6 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2009-03-12 |
| Vydání | 1. |