| Hmotnost | 570 g |
|---|---|
| Rozměry | 234 × 157 × 34 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 368 |
| EAN | 9788024949932 |
| ISBN | 978-80-249-4993-2 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2023-01-20 |
| Vydání | 2. |
| Hmotnost | 570 g |
|---|---|
| Rozměry | 234 × 157 × 34 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 368 |
| EAN | 9788024949932 |
| ISBN | 978-80-249-4993-2 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2023-01-20 |
| Vydání | 2. |