| Hmotnost | 204 g |
|---|---|
| Rozměry | 199 × 130 × 14 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 200 |
| EAN | 9781398862074 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-11-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 204 g |
|---|---|
| Rozměry | 199 × 130 × 14 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 200 |
| EAN | 9781398862074 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-11-01 |
| Vydání | 1. |