| Hmotnost | 358 g |
|---|---|
| Rozměry | 289 × 189 × 20 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 144 |
| EAN | 9788085787443 |
| ISBN | 978-80-85787-44-3 |
| Jazyk | česky |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 358 g |
|---|---|
| Rozměry | 289 × 189 × 20 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 144 |
| EAN | 9788085787443 |
| ISBN | 978-80-85787-44-3 |
| Jazyk | česky |
| Vydání | 1. |