| Hmotnost | 54 g |
|---|---|
| Rozměry | 217 × 122 × 4 mm |
| Typ, vazba | Mapy, atlasy |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 9788087724583 |
| ISBN | 978-80-87724-58-3 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2016-01-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 54 g |
|---|---|
| Rozměry | 217 × 122 × 4 mm |
| Typ, vazba | Mapy, atlasy |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 9788087724583 |
| ISBN | 978-80-87724-58-3 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2016-01-01 |
| Vydání | 1. |