| Hmotnost | 2066 g |
|---|---|
| Rozměry | 348 × 269 × 52 mm |
| Typ, vazba | Mapy, atlasy |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 9788072245048 |
| ISBN | 80-7224-504-x |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2006-10-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 2066 g |
|---|---|
| Rozměry | 348 × 269 × 52 mm |
| Typ, vazba | Mapy, atlasy |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 9788072245048 |
| ISBN | 80-7224-504-x |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2006-10-01 |
| Vydání | 1. |