| Hmotnost | 265 g |
|---|---|
| Rozměry | 185 × 103 × 25 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 416 |
| EAN | 9788024268538 |
| ISBN | 978-80-242-6853-8 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2021-01-08 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 265 g |
|---|---|
| Rozměry | 185 × 103 × 25 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 416 |
| EAN | 9788024268538 |
| ISBN | 978-80-242-6853-8 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2021-01-08 |
| Vydání | 1. |