Leporelko pro nejmenší "U nás doma" je určen pro děti ve věku 1-2 roky.
| Hmotnost | 90 g |
|---|---|
| Rozměry | 92 × 90 × 18 mm |
| Typ, vazba | Knihy – leporelo |
| EAN | 9788072286447 |
| ISBN | 978-80-7228-644-7 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2010-05-01 |
| Vydání | 1. |
Leporelko pro nejmenší "U nás doma" je určen pro děti ve věku 1-2 roky.
| Hmotnost | 90 g |
|---|---|
| Rozměry | 92 × 90 × 18 mm |
| Typ, vazba | Knihy – leporelo |
| EAN | 9788072286447 |
| ISBN | 978-80-7228-644-7 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2010-05-01 |
| Vydání | 1. |