| Hmotnost | 225 g |
|---|---|
| Rozměry | 200 × 143 × 11 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 437 |
| EAN | 9788072323678 |
| ISBN | 978-80-7232-367-8 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2008-01-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 225 g |
|---|---|
| Rozměry | 200 × 143 × 11 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 437 |
| EAN | 9788072323678 |
| ISBN | 978-80-7232-367-8 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2008-01-01 |
| Vydání | 1. |