Španělština – zjednodušené četby
| Hmotnost | 116 g |
|---|---|
| Rozměry | 194 × 145 × 7 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 57 |
| EAN | 9788416657445 |
| ISBN | 978-84-16657-44-5 |
| Jazyk | španělsky |
| Datum uvedení | 2017-05-01 |
| Vydání | 1. |
Španělština – zjednodušené četby
| Hmotnost | 116 g |
|---|---|
| Rozměry | 194 × 145 × 7 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 57 |
| EAN | 9788416657445 |
| ISBN | 978-84-16657-44-5 |
| Jazyk | španělsky |
| Datum uvedení | 2017-05-01 |
| Vydání | 1. |