Španělština – zjednodušené četby
| Hmotnost | 98 g |
|---|---|
| Rozměry | 195 × 145 × 4 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 60 |
| EAN | 9788416273515 |
| ISBN | 978-84-16273-51-5 |
| Jazyk | španělsky |
| Datum uvedení | 2017-05-01 |
| Vydání | 1. |
Španělština – zjednodušené četby
| Hmotnost | 98 g |
|---|---|
| Rozměry | 195 × 145 × 4 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 60 |
| EAN | 9788416273515 |
| ISBN | 978-84-16273-51-5 |
| Jazyk | španělsky |
| Datum uvedení | 2017-05-01 |
| Vydání | 1. |