Autor čte své překlady ruské poezie.
| Hmotnost | 70 g |
|---|---|
| Rozměry | 141 × 127 × 8 mm |
| Typ, vazba | Audioknihy na CD mp3 |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 8594178720126 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2018-02-15 |
| Vydání | 1. |
Autor čte své překlady ruské poezie.
| Hmotnost | 70 g |
|---|---|
| Rozměry | 141 × 127 × 8 mm |
| Typ, vazba | Audioknihy na CD mp3 |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 8594178720126 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2018-02-15 |
| Vydání | 1. |