| Hmotnost | 374 g |
|---|---|
| Rozměry | 185 × 120 × 35 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 405 |
| EAN | 9788071742685 |
| ISBN | 80-7174268-6 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2002-06-21 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 374 g |
|---|---|
| Rozměry | 185 × 120 × 35 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 405 |
| EAN | 9788071742685 |
| ISBN | 80-7174268-6 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2002-06-21 |
| Vydání | 1. |