Prvotina brněnské básnířky a bioložky
| Hmotnost | 72 g |
|---|---|
| Rozměry | 197 × 115 × 6 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 56 |
| EAN | 9788076453487 |
| ISBN | 978-80-7645-348-7 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2022-11-04 |
| Vydání | 1. |
Prvotina brněnské básnířky a bioložky
| Hmotnost | 72 g |
|---|---|
| Rozměry | 197 × 115 × 6 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 56 |
| EAN | 9788076453487 |
| ISBN | 978-80-7645-348-7 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2022-11-04 |
| Vydání | 1. |