| Hmotnost | 328 g |
|---|---|
| Rozměry | 297 × 210 × 5 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 72 |
| EAN | 9788072749676 |
| ISBN | 80-7274-967-6 |
| Jazyk | česky |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 328 g |
|---|---|
| Rozměry | 297 × 210 × 5 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 72 |
| EAN | 9788072749676 |
| ISBN | 80-7274-967-6 |
| Jazyk | česky |
| Vydání | 1. |