Český krimiromán
| Hmotnost | 234 g |
|---|---|
| Rozměry | 200 × 131 × 18 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 240 |
| EAN | 9788074332098 |
| ISBN | 978-80-7433-209-8 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2017-11-16 |
| Vydání | 1. |
Český krimiromán
| Hmotnost | 234 g |
|---|---|
| Rozměry | 200 × 131 × 18 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 240 |
| EAN | 9788074332098 |
| ISBN | 978-80-7433-209-8 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2017-11-16 |
| Vydání | 1. |