Epická fantasy.
| Hmotnost | 622 g |
|---|---|
| Rozměry | 213 × 139 × 40 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 400 |
| EAN | 9788074630361 |
| ISBN | 978-80-7463-036-1 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2013-01-01 |
| Vydání | 1. |
Epická fantasy.
| Hmotnost | 622 g |
|---|---|
| Rozměry | 213 × 139 × 40 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 400 |
| EAN | 9788074630361 |
| ISBN | 978-80-7463-036-1 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2013-01-01 |
| Vydání | 1. |