12. díl slavné zombie série
| Hmotnost | 322 g |
|---|---|
| Rozměry | 258 × 149 × 11 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 136 |
| EAN | 9788074492754 |
| ISBN | 978-80-7449-275-4 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2014-10-01 |
| Vydání | 1. |
12. díl slavné zombie série
| Hmotnost | 322 g |
|---|---|
| Rozměry | 258 × 149 × 11 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 136 |
| EAN | 9788074492754 |
| ISBN | 978-80-7449-275-4 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2014-10-01 |
| Vydání | 1. |