Skutečné případy.
| Hmotnost | 102 g |
|---|---|
| Rozměry | 191 × 112 × 12 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 144 |
| EAN | 9788072225514 |
| ISBN | 978-80-7222-551-4 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2024-11-14 |
| Vydání | 1. |
Skutečné případy.
| Hmotnost | 102 g |
|---|---|
| Rozměry | 191 × 112 × 12 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 144 |
| EAN | 9788072225514 |
| ISBN | 978-80-7222-551-4 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2024-11-14 |
| Vydání | 1. |