Poéma současného polského básníka.
| Hmotnost | 98 g |
|---|---|
| Rozměry | 190 × 146 × 5 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 57 |
| EAN | 9788074741081 |
| ISBN | 978-80-7474-108-1 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2014-01-01 |
| Vydání | 1. |
Poéma současného polského básníka.
| Hmotnost | 98 g |
|---|---|
| Rozměry | 190 × 146 × 5 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 57 |
| EAN | 9788074741081 |
| ISBN | 978-80-7474-108-1 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2014-01-01 |
| Vydání | 1. |