| Hmotnost | 274 g |
|---|---|
| Rozměry | 257 × 115 × 17 mm |
| Typ, vazba | Mapy, atlasy |
| Počet stran | 120 |
| EAN | 9783707990515 |
| ISBN | 978-3-7079-9051-5 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2005-07-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 274 g |
|---|---|
| Rozměry | 257 × 115 × 17 mm |
| Typ, vazba | Mapy, atlasy |
| Počet stran | 120 |
| EAN | 9783707990515 |
| ISBN | 978-3-7079-9051-5 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2005-07-01 |
| Vydání | 1. |