| Hmotnost | 234 g |
|---|---|
| Rozměry | 259 × 169 × 8 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 112 |
| EAN | 9781302905613 |
| ISBN | 978-1-302-90561-3 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2018-02-27 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 234 g |
|---|---|
| Rozměry | 259 × 169 × 8 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 112 |
| EAN | 9781302905613 |
| ISBN | 978-1-302-90561-3 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2018-02-27 |
| Vydání | 1. |