| Hmotnost | 320 g |
|---|---|
| Rozměry | 209 × 140 × 30 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 340 |
| EAN | 9781728294223 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2023-12-19 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 320 g |
|---|---|
| Rozměry | 209 × 140 × 30 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 340 |
| EAN | 9781728294223 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2023-12-19 |
| Vydání | 1. |