| Hmotnost | 628 g |
|---|---|
| Rozměry | 236 × 164 × 25 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 355 |
| EAN | 9780593817056 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-09-02 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 628 g |
|---|---|
| Rozměry | 236 × 164 × 25 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 355 |
| EAN | 9780593817056 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-09-02 |
| Vydání | 1. |