| Hmotnost | 890 g |
|---|---|
| Rozměry | 286 × 206 × 19 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 235 |
| EAN | 9788072322930 |
| ISBN | 80-7232-293-1 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2006-10-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 890 g |
|---|---|
| Rozměry | 286 × 206 × 19 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 235 |
| EAN | 9788072322930 |
| ISBN | 80-7232-293-1 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2006-10-01 |
| Vydání | 1. |