| Hmotnost | 572 g |
|---|---|
| Rozměry | 276 × 197 × 11 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 104 |
| EAN | 9788847600751 |
| ISBN | 88-476-0075-8 |
| Jazyk | polsky |
| Datum uvedení | 2002-06-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 572 g |
|---|---|
| Rozměry | 276 × 197 × 11 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 104 |
| EAN | 9788847600751 |
| ISBN | 88-476-0075-8 |
| Jazyk | polsky |
| Datum uvedení | 2002-06-01 |
| Vydání | 1. |