| Hmotnost | 112 g |
|---|---|
| Rozměry | 189 × 137 × 6 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 76 |
| EAN | 9788073191153 |
| ISBN | 978-80-7319-115-3 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2014-11-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 112 g |
|---|---|
| Rozměry | 189 × 137 × 6 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 76 |
| EAN | 9788073191153 |
| ISBN | 978-80-7319-115-3 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2014-11-01 |
| Vydání | 1. |