| Hmotnost | 248 g |
|---|---|
| Rozměry | 209 × 120 × 20 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 297 |
| EAN | 9780593647011 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2024-01-09 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 248 g |
|---|---|
| Rozměry | 209 × 120 × 20 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 297 |
| EAN | 9780593647011 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2024-01-09 |
| Vydání | 1. |