| Hmotnost | 332 g |
|---|---|
| Rozměry | 198 × 127 × 27 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 416 |
| EAN | 9781847494139 |
| ISBN | 978-1-84749-413-9 |
| Jazyk | anglicky |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 332 g |
|---|---|
| Rozměry | 198 × 127 × 27 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 416 |
| EAN | 9781847494139 |
| ISBN | 978-1-84749-413-9 |
| Jazyk | anglicky |
| Vydání | 1. |