| Hmotnost | 278 g |
|---|---|
| Rozměry | 206 × 156 × 9 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 127 |
| EAN | 9788072321988 |
| ISBN | 80-7232-198-6 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2003-05-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 278 g |
|---|---|
| Rozměry | 206 × 156 × 9 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 127 |
| EAN | 9788072321988 |
| ISBN | 80-7232-198-6 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2003-05-01 |
| Vydání | 1. |