| Hmotnost | 1252 g |
|---|---|
| Rozměry | 241 × 171 × 43 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 648 |
| EAN | 9788024292489 |
| ISBN | 978-80-242-9248-9 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2024-03-19 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 1252 g |
|---|---|
| Rozměry | 241 × 171 × 43 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 648 |
| EAN | 9788024292489 |
| ISBN | 978-80-242-9248-9 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2024-03-19 |
| Vydání | 1. |