Křížovky s vtipy z čekáren a ordinací.
| Hmotnost | 118 g |
|---|---|
| Rozměry | 208 × 145 × 9 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 94 |
| EAN | 8594072843921 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2026-02-10 |
| Vydání | 1. |
Křížovky s vtipy z čekáren a ordinací.
| Hmotnost | 118 g |
|---|---|
| Rozměry | 208 × 145 × 9 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 94 |
| EAN | 8594072843921 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2026-02-10 |
| Vydání | 1. |