| Hmotnost | 586 g |
|---|---|
| Rozměry | 273 × 178 × 16 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 163 |
| EAN | 9788086326511 |
| ISBN | 80-86326-51-9 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2006-02-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 586 g |
|---|---|
| Rozměry | 273 × 178 × 16 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 163 |
| EAN | 9788086326511 |
| ISBN | 80-86326-51-9 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2006-02-01 |
| Vydání | 1. |