| Hmotnost | 190 g |
|---|---|
| Rozměry | 252 × 131 × 32 mm |
| Typ, vazba | Mapy, atlasy |
| EAN | 9783829738491 |
| ISBN | 978-3-8297-3849-1 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2016-03-10 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 190 g |
|---|---|
| Rozměry | 252 × 131 × 32 mm |
| Typ, vazba | Mapy, atlasy |
| EAN | 9783829738491 |
| ISBN | 978-3-8297-3849-1 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2016-03-10 |
| Vydání | 1. |