| Hmotnost | 234 g |
|---|---|
| Rozměry | 207 × 136 × 11 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 134 |
| EAN | 9788072432882 |
| ISBN | 80-7243-288-5 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2006-10-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 234 g |
|---|---|
| Rozměry | 207 × 136 × 11 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 134 |
| EAN | 9788072432882 |
| ISBN | 80-7243-288-5 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2006-10-01 |
| Vydání | 1. |