| Hmotnost | 374 g |
|---|---|
| Rozměry | 210 × 149 × 10 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 145 |
| EAN | 9788087044551 |
| ISBN | 978-80-87044-55-1 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2013-10-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 374 g |
|---|---|
| Rozměry | 210 × 149 × 10 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 145 |
| EAN | 9788087044551 |
| ISBN | 978-80-87044-55-1 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2013-10-01 |
| Vydání | 1. |