| Hmotnost | 562 g |
|---|---|
| Rozměry | 236 × 155 × 32 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 324 |
| EAN | 9788081990427 |
| ISBN | 978-80-8199-042-7 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2022-11-03 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 562 g |
|---|---|
| Rozměry | 236 × 155 × 32 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 324 |
| EAN | 9788081990427 |
| ISBN | 978-80-8199-042-7 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2022-11-03 |
| Vydání | 1. |