| Hmotnost | 256 g |
|---|---|
| Rozměry | 212 × 150 × 17 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 143 |
| EAN | 9788086718576 |
| ISBN | 80-86718-57-3 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2005-07-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 256 g |
|---|---|
| Rozměry | 212 × 150 × 17 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 143 |
| EAN | 9788086718576 |
| ISBN | 80-86718-57-3 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2005-07-01 |
| Vydání | 1. |